| ItsMatrix a întrebat:

Am o intrebare despre masa abdominala.
Nu inteleg de ce, cateodata, abdomenul meu nu se vede chiar asa de clar. Am impresia ca e moale si doar umflat. Patratelele ca si cum ar fi facute din lichid.
Cam care este problema? Ce ar trebui sa fac sa imi imbunatatesc abdomenul asa incat sa arate perfect fara sa-l incord?
P.S : Mentionez ca am un abdomen chiar bun.

Deci cam ce pot face sa-l intaresc..etc. Spuneti-mi voi, cei care aveti un abdomen de invidiat.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| hibrid112 a răspuns:

Eu pentru tonifiere fac absomene cu capu in jos (adica prin cu picioarele de o bara sau orice altceva) tin abdomenu incordat si colegu de antrenament imi da lovituri sau pune discuri pe o bara stai in genunchi prindate cu mainile la latime umerilor de bara si lasate cu bara apoi revino la pozitia initiala. Bafta

| ItsMatrix explică (pentru hibrid112):

Ai id?

| hibrid112 a răspuns (pentru ItsMatrix):

Daca pe mine m-ai intrebat da :naedanutz

6 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Exercitii pentru abdomen frate...aia trebuie sa faci.

| ItsMatrix explică (pentru Goldenboy97):

Fac. inca prea multe.

| BunnyRabbit a răspuns:

Fa flotari, abdomene, tractiuni in serii regulate

| niggaplease69 a răspuns:

Mult sex