| Cristian110194 a întrebat:

Cum sa fac sa mi se vada abdomenul cand nu il incord? adic, atunci cand il incord se vede conturat abdomenu bine, cu toata ca mai e un strat adipos sa zic asa. Dar imediat ce las moale si nu incord se formeaza o mica burtica ceea ce nu-mi convine.Pe scurt as vrea sa fie plat si atunci cand nu incord.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boule, esti un gras. ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa sa faci exercitii fizice specifice: abdomene si mult alergat

| Dulke a răspuns:

Abdomene multe abdomene, si putin cu grasimile, chiar si grasimile vegetale dar daca te gandesti si organismul tau trebuie sa asimileze grasimi daca nu sistemul tau imunitar nu mai rezista mult deci bazeazate pe amdomene sau daca nu eu am un aparat pentru muschi celulita. ma rog pe toate posturile de televiziune se face reglama si sa stii ca e putin bine, dar mi'e imi este lene sa il folosesc, iti urez succes