| ysgamor a întrebat:

Am o mica problema..sunt baiat, si am sanii cam mari sad big grin Ce sa fac sa-i,, intaresc"?

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Salut. Aceeia nu se numesc sani ci pectorali la barbati (piept) si daca sunt mari din cauza grasimii ar trebui sa mergi la sala si la un pic mai mult jogging.

| ysgamor explică (pentru BracKMyhay95):

Alta optiune? big grin Fara sala?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ysgamor):

Fara sala mai complicat, incearca flotari cu greutati pe tine, flotari intre scaune, cu priza larga sau ingusta.

si fa rost de 2 gantere si fa si fluturari pentru piept

10 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Cate kg ai?

| Marius1985 a răspuns:

Depinde cat de mari sunt sic e forma au. la copii si adolescenti poate aparea si ginecomastia, asa ca du-te si consulta un medic inainte.

| S0nofS4tana a răspuns:

Bate cu ciocanu in ei.

| GhostRiderr a răspuns:

Se numesc PECTORALI IN PRIMUL rand trebuie sa faci sala ca sa-i intaresti

| ana234 a răspuns:

Sporthappy

| ysgamor explică (pentru ana234):

straight faceCe fel de exercitii? Ca sport si eu ce naiba.