| Sadness12 a întrebat:

Am o problema cu sportul la scoala! Ce sa fac sa ma pricep swi eu mai bine la sport? funda... desigur la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Recomad exerxitii fizice in fiecare dimineata si seara (Abdomene, flotari etc.) faci cate poti si cu timpul o poti face din ce in ce mai multe. De obicei dimineata cand te trezesti e indicat sa iesi afara si sa alergi cam 0, 5-1, 0 Km. La inceput o sa ti se para greu dar o sa vezi ca pe timp ce trece o sa te obisnuiesti. FUNDA?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a te pricepe cat mai bine fa cateva exercitii acasa(genoflexiuni, abdomene, flotari) si cand e cald afara iesi sa faci un sport sau sa alergi.

| dyk3yy a răspuns:

Exerseaza acasa.

| Sadness12 explică:

Da uite ca eu am timp sa exersez ACASA big grin ma crezi proasta?