| dany_2253 a întrebat:

Am si eu o mica problema.De o saptamana de zile ma antrenez saltul fara mini in urma de la inaltime.In numai trei zile am reusit si il faceam perfect.Mam antrenat zi la zi.Nustiu de ce acum ma tem ingrozitor sal fac.Nu mi se mai primeste deloc.Ce sa fac? sa continui antrenamentu sau sa fac o pauza apoi sa incep de-nou? Va rog parerea unui profesionist! dau fundita...mersy. scuze categoria, dar e cea mai accesata si am nevoie urgent de raspuns.

Răspuns Câştigător
| PuiuDulshe a răspuns:

Eu zic sa iei o pauza. daca te temi ins k s`a intamplat cv, daca si dupp acea pauza tot iti este teama poti sa mergi la un pshiholog sa vezi care`i problema de iti e teama sa mai faci, desi ai mai facut`o