| fancsucraiova a întrebat:

am si eu o problema de fiecare data cand joc fotbal cu alti copii de nu ii cunosc joc foarte bine! Dar cand joc cu copii de ii cunosc joc ca dracu!
MA PUTETI AJUTA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are legatura cu increderea ta in sine. Cand esti cu prieteni cunoscuti, vrei sa demostrezi ca esti bun, si ca e totul ok, dar asta te impiedica de fapt sa dai tot ce poti, fiindca iti e frica sa nu te faci de ras, sau sa creada ei ceva naspa despre tine

3 răspunsuri:
| fancsucraiova explică (pentru anonim_4396):

Ok,mersi de raspuns!

| RAY a răspuns (pentru fancsucraiova):

Experimentezi mai mult, te joci singur cu un prieten, asa si pele a inceput de jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere!