| zUtteX a întrebat:

Am si eu o problema. Fac handball si fotball. Primul sport a fost handball dar facem prea rar antrenament. Dupa m-am dus la fotball si a zis ca trebuie sa aleg dintre cele 2 sporturi. Ce sa fac? Ce sa aleg fotball sau handball? Mie imi place mai mult fotball. Funda

2 răspunsuri:
| dyk3yy a răspuns:

Eu zic sa allegi ce iti place tie, adica fotball-ul.

| Teolps a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, sunt la Liceul Sportiv la handball si fac si fotbal la un club din Liga a 4. Performante "mai mari" le-am avut cu fotbalul, dar stii lumea fotbalului e mare, dar se castiga si mai bine, depinde la ce te pricepi mai bine. Eu unu m-am lasat de fotbal, pentru ca imi pune mai mult sanatatea in pericol...acum e alegerea ta happy