| Alecslisios a întrebat:

Fratilor fac 2 sporturi box si fotball si sincer trebuie sa ma las de un sport voi ce sport ati continua?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Box ca in fotball sunt prea multe curve care dau spaga ca sa fie sus si ei sunt varza. In box esti u cu tine nu iti trebuie nimica daca esti tare in pumn si bun la incasat pumni atunci box. Nu fi curva lui gigiwinking

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sofia_8041 a răspuns:

Nu-i vorba de ce alegem noi ci de ce alegi tu.Gandeste-te care dintre cele sporturi ii mai pe sufletul tau, pe care il practici cu mai multa placere si la care dintre cele doua sporturi esti mai talentat si mai bun.
Eu una as alege boxul pentru ca fotablul toata lumea il practica si mi se pare ca constituie un avanataj pentru tine faptul ca sti sa boxezi avand in vedere ca majoritatea baietiilor nu stiu.

| zuzu a răspuns:

Box`ulhee hee
fotball deja toata lumea joacalaughingoh go on
nu`si mai are farmeculhee hee

| Ayna a răspuns:

Desi sunt fata si nu stiu daca te intereseaza atit de mult parerea mea, eu as dori ca prietenul meu sa se ocupe mai degraba cu boxul, desi si football-ul este un sport la inaltime.In primul rind vei fi in forma(musculatura, chestii la care fetele oricum se uita) Iar alta, imi plac barbatii care mereu pot fi siguri pe ei si totodata sa poata apara pe cineva.Adica acest sport presupune siguranta!
Succese!
Stimez mult baietii cu astfel de ocupatii!

| bunny112 a răspuns:

Mai frumos fotbalul big grin, (parerea mea).

| andrey910 a răspuns:

Box

| bau0217 a răspuns:

Gandeste-te asa: in care dintre sporturile astea ai mai multe sanse de a ajunge la cel mai inalt nivel. Eu as alege fotbalul deoarece implica si jocul de echipa, si este si mai spectaculos plus ca se castiga mai bine. Dar daca nu ajungi la un anumit nivel, decat sa joci prin liga a 3-a mai bine alege boxul. Deci tu stii ce e mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgy1993 a răspuns:

Mie imi place mai mult fotball-ul:d

| Yonutz_8580 a răspuns:

Parerea mea este sa continui cu fotbalul!

| Haddy a răspuns:

Box-ul!

| ZeRRo a răspuns:

Box

| fulia a răspuns:

Pai eu zic sa continui cu fotbalul

| andreidiaconescu a răspuns:

Eu zic sa te lasi de cea ce iti place si cu 0, 1% mai putin da daca ramai la box vei deveni dur siii.neah mai bine fotbal.parerea meabig grin mult noroc inainte si sa ne zici ce ai ales pana la urmabig grin

| VladSoccer a răspuns:

Parerea mea fotbalul fiindca e mai distractiv decat box-ul:La box lovesti oameni, te mai lovesti si pe tine.La fotbal te distrezi,dribleezii,pasezi, inveti sa sutezi, si o sa primesti medalii de aur, argint, bronz.....Deci nu uita parerea mea e fotbalul