| LoveMusic14 a întrebat:

Am văzut ca toate modele practica box si as vrea si eu sa încep sa practic, dar eu nu vreau sa intru in ring ci doar sa fac exercițiile pe care le fac si ele la box. Știți cumva dava boxul te ajuta si la creșterea in înălțime (ma gândesc ca in momentul când dai cu piciorul in sacul ăla îți întinzi ligamentele)? Si unde pot eu sa practic exerciții de box? Ofer funda si va ramân recunoscătoare! Pup

2 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Stii ca trebuie sa-ti sparga nasul, nu? nu stiu daca e la fel si la fete laughing. Poti sa cauti pe internet un club din orasul in care esti sau din apropiere, poate te dezvolti, ca de inaltat nu prea cred.

| Mihalcea_Mihai_1982 a răspuns:

Eu sunt la box si daca nu vrei in rign trebuie sa-i spui doar antrenorului ca nu vrei si se aranjeaza numai daca antrenoarul e cam rau atunci tio iei ca te baga in ring