| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa ma inscriu la o echipa de fotbal, dar nu am idee la care.Stau in Bucuresti, sunt nascut in 1998 (Juniori C) aproape de Steaua,dar nu stiu daca primesc jucatori fara experienta! Daca mi-ati putea da niste exemple de echipe bune la care m-as putea duce ar fi perfect!
Nu stiu ce post mi s-ar potrivi,de acea im pun avantajele si dezavantajele

Avantaje :

Sut;
Pasa;
Blocaz;
Viteza;

Dezavantaje :

Dribling;
Preluari; ( la preluari e mai ok, dar nu le reusesc mereu )

Multumesc, daca ati putea sa im dati exemplu de un club si de un post pe genul meu ar fi ok.

1 răspuns:
| cristi966 a răspuns:

Post cred ca mijlocas de banda te-ai potrivi perfect sau poate central. oricum mijlocas