| RaulGonzzalles a întrebat:

Salut tpu...as vrea niste exerciti pentru piept si pentru ingrosarea mainilorbig grin de facut acasa fara haltere, gantere pentru ca nu ambig grinD

Răspuns Câştigător
| Corneliu_Sebastian_Pop_1986 a răspuns:

Salut, iti recomand flotarile. flotari cu mainile apropiate si departate. gen, apropiate inseamna, ca bratele sa fie pe langa corp - exercitiu la care lucra atat bratele cat si pieptul (pieptul intr-o masura mai mica), departate - bratele sa fie perpendculare pe umeri (oarecum) in care iti lucra doar pieptul. apoi dupa ce avansezi putin, poti sa faci si la plan declinat, adica iti pui ceva scaun (mai jos, nu foarte ridicat) sub picioare, si faci aceleasi flotari - cu bratele apropiate si departate. iti recomand sa manci bine, mancaruri bogate in proteine, oua, lapte, carne. si sa bei apa in pauzele dintre exercitii.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta din desenele ala "Viata cu Louie" ai scos-o, asa-i?

| Cruduleci_Andrei_1998 a răspuns:

Cauta pe internet:d

| dalinush a răspuns:

La sala cu tine!

| SKline a răspuns:

Salut. poti face flotari, pe parcur schimbi miinele mai departate mai apropiate. te razeme de perete cu picioarele in sus ca cind ai sta in miini dar cu ajutorul peretelui iti poti controla echilibru si faci ca si ridicari. scrie pe youtube ABS scolo vei gasi tot. sper sa te ajutat cu ceva. daca ai avara un teren acolo e mai bine la trube. bafta street workoutwinking