| keepcalm1232 a întrebat:

am 16 ani si vreau sa ma definesc pentru un aspect placut as vrea niste idei de la voi deoarece nu am bani pentru abonament la sala si am nevoie de niste exerciti ceva care pot face acasa,poate ceva improvizati de haltere, gantere, ceva.

Răspuns Câştigător
| Marius_Catalin_1995 a răspuns:

Incerca sa reduci prajelile, in general mancarile cu grasimi multe..Mananca carne de pui peste curcan etc. legume orez asta pe plan alimentar.
Exercitii sunt foarte multe care le poti face acasa dar cele mai bune sunt flotarile..Deci Flotari abdomene tractiuni genoflexiuni sunt exercitiile de baza.

| Marius_Catalin_1995 a răspuns (pentru Marius_Catalin_1995):

Scuze m-am grabit si am scris cam gresit laughing

| keepcalm1232 explică (pentru Marius_Catalin_1995):

Nu-i nimic mersi pentru sfaturi fac flotari cam 150 pe seara in total si vreau sa vad parerile tuturor

| JohnnyBi a răspuns (pentru Marius_Catalin_1995):

Deci tu cu flotari si labariile alea te definesti? patetic laughing

| keepcalm1232 explică (pentru JohnnyBi):

Raspunzi ca sa te aflii in treaba sau ce? daca esti pe dinafara mai bine taci

| JohnnyBi a răspuns (pentru keepcalm1232):

Prietene am mai multi ani de sport decat ai tu de scoala. daca esti prost macar tine-o pentru tine. fa tu flotari pana iti pica ochii si vedem in cateva luni cine este pe dinafara.

| keepcalm1232 explică (pentru JohnnyBi):

Asa frate si daca ai ani de sport ce? eu am cerut parerile celorlalti nu am zis ca ma definesc cu flotari

14 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Serios? Nu ai bani sau nu vrei? E 50-60 lei / luna un abonament la sala, nu e o suma imensa.

Definirea se face in bucatarie.

| keepcalm1232 explică (pentru NDC12):

Daca aveam bani crezi ca mai ceream parerea TPU?

| ShdDidutz a răspuns:

Pai fa cat mai multe flotari cu mainile apropiate, departate si mai departate fa cate 20 si pauza 30 de secunde, fa cam 6 serii in fiecare zi, Astea sunt pentru piept si biceps si daca vrei fa si abdomene 100 si pauza 30 de secunde vreo 6 serii, iar gantere sau haltere vezi si tu puneti la lucru imaginatia. Bafta! Dai Funda? tongue

| keepcalm1232 explică (pentru ShdDidutz):

Flotari,abdomene chestile astea le fac, tractiuni nu imi permite vremea mersi pentru sfat

| ShdDidutz a răspuns (pentru keepcalm1232):

Cu placerewinking.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ShdDidutz):

Copil mic si firav, isi da si el cu parerea

| Georgethx a răspuns:

Fa exercitii multe abdomene, flotari...
si se va cunoaste in aproape 2-3 luni de munca FUNDAhappy?

| keepcalm1232 explică (pentru Georgethx):

Ok mersi nu stiu de ce nu pot da funda