| Robbe a întrebat:

As vrea sa incep sa iau suplimente nutritive pentru ca nu se mai poate, eu antrenament fac cum trebuie mananc cam putin (3-4 mese pe zi) si nu pot sa mananc eu asa mult (6-7 mese pe zi) si m-am gandit ca daca iau suplimente nu o sa fie nevoie sa mananc atat nu?

Totusi as vrea sa-mi spuneti ce fel de suplimente nutritive ar trebui sa-mi cumpar (aminoacizi, proteine, creatina etc) dar sa fie mai ieftine si mai bune daca puteti! Si nu vrea sa-mi dati link-uri ca eu nu cumpar de pe net ca nu stiu laughing

Comentariile sunt bine venite!

Răspuns Câştigător
| nicusor_4160 a răspuns:

Du-te la o sala de forta din orasul tau si intreaba antrenoru cam ce fel de proteine ar trebui sa ei. si el iti va zice. eu iau un baton de proteine in fiecare zi Protein R

1 răspuns: