| sasukeady a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un sport, e cam tarziu la 16 ani dar incerc. M-ar interesa mai mult Tir sportiv sau Motociclism, prin Bucuresti. Astept raspunsuri, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ghostplayer a răspuns:

Apuca-te de inot.E foarte placut la varsta ta si e foarte placut pentru toti.Pentru acest sport nu e niciodata prea tarzi plus ca te ajuta sa te inalti, sa iti dezvolti respiratia, mai faci si niste muschi pe la maini.Eu m-am apucat de 2 ani de acest sport si e foarte placut P.S am 17 big grin Funda?

3 răspunsuri:
| LucaGeorge a răspuns:

Anul asta m-am apucat si eu de TIR Sportiv. Crede-ma ca este foarte placut atunci cand tii arma in mana, fixezi tinta, inspiri, respiri si dupa apesi pe tragaci foarte usor. O senzatie nemaipomenita atunci cand vezi tinta ca este ciuruita in centru. Daca este tarziu sa te apuci de un sport? Niciodata nu este tarziu sa te apuci de vreun sport anume. Daca chiar iti doresti cu adevarat, nimeni nu te poate oprii sa practici acel sport. Si eu tot de la 16 ani am practica TIR Sportiv si chiar mi-a placut.
O seara buna!
Sper ca te-am ajutat!

| sasukeady explică (pentru LucaGeorge):

Unde faci TIR Sportiv? Ca eu am fost si mi-a zis ca e prea tarziu ca trebuia de la 13-14 ani.

| LucaGeorge a răspuns (pentru sasukeady):

Am facut TIR Sportiv la Stadionul Dinamo din Bucuresti. Acolo nu este limita de varsta.