| cosmo123 a întrebat:

as vrea sa ma latesc in spate si in umeri. ce pot sa fac?

12 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

POLO de apawinking

| Sebastian1996 a răspuns:

Du-te la sala, sau vorbeste cu cineva care a fost la sala.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Poate. sa mergi la sala? exercitii pentru umeri si spate.

| Verdant a răspuns:

Salut, nu stiam ca latirea este un joc. Du-te fratele meu de aici, ce dracu nu vedeti si voi la ce categorii puneti? Aveti creiere de libelula? OMG...

| cosmo123 explică (pentru Verdant):

Du-te ma in **** mea de psihopat prost! bai boule, fac cickboxing, si sala de forta, dar nu stiu ce sa mai fac pentru a ma lati in spate. boule, e o intrebare pentru sportivi. nu pentru " dragoste si sex" religie.

| Verdant a răspuns (pentru cosmo123):

Bai copil libelula, stai usor cu limbaju ca maine te vad pe lista banuri si tu avand 5 ani jumate normal ca nu intelegi, ai postat sport la jocuri, daca esti asa tampit de nu intelegi du-te frate la un exercitiu de inteligenta. Vai de capul tau de aurolac, injuri ca la usa cortului... nu ma mir... daca ai educatie la coltul tzarcului porcului e ceva normal.

| cosmo123 explică (pentru Verdant):

Ma: "CATEGORII>> SPORT" asta imi apare. da?

| enonimox a răspuns:

Ce inaltime ai si cati ani ai? ca sa mergi la sala preferabil ar fi sa ai minim 1.70 ani nu conteaza cat esti inalt
.te duci la sala ii ceri antrenorului exercitii pentru spate

| cosmo123 explică (pentru enonimox):

Am 17 ani si 1, 70 inaltime

| enonimox a răspuns (pentru cosmo123):

Deci e bine poti sa faci sala da sa nu ridici greutati desupra capului

| ToxicG a răspuns:

Inot... te inalta si iti lateste umerii. big grin

| WolfSRain a răspuns:

Orice sport e binevenit,