| PankakesS a întrebat:

as vrea sa va adresez o intrebare...la scoala am un coleg care face sala..are "bila"mare la biceps..si m-a provocat la skandenberg..eu nu am calcat niciodata intr-o sala..doar fac flotari acasa si treburi pe acasa..car lemne..nu prea mi se vede acea"bila" de la biceps. L-am dus la skandenberg pe colegul care face sala..si pot face mai multe flotari decat el. el face 35-40 eu pot face 45-50 flotari.De ce il duc la skandenberg.am forta mai mare decat el..desi el are mai mare bratul... Funda

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Ai incheietura mai buna
Sala Vs,, Munca la sat sau de acasa,,
nu se compara munca, este mai buna decat sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru NAdrian):

Nu neaparat, cine face sala corect, cu alimentatie corespunzatoare, il pune lejer pe unul de la sat care a muncit. Ala de la sat nu mareste niciodata greutatea, lucreaza mereu cu aceeasi greutate + nu se odihneste corespunzator. In schimb are o alimentatie foarte buna, produsele de tara au proteine de calitate

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tine cont si de cata grasime e in bila aia, ca nu cred ca e doar muschi. De asemenea, conteaza foarte mult antebratul si incheietura, si umerii.

| 1BuBu1 a răspuns:

Buna! Nu conteaza acea,, bila,, si conteaza musculatura, de exemplu daca te uiti la Tv si vezi in skandenberg si uneori vezi pe cineva in fine care are,, bila,, mai mica si ii da pe toti happy. In fine musculatura conteazawinking poate ca cel cu,, bila,, nu are formata musculatura sau poate el face sala din saptamana in saptamana dar nu se antreneaza ca tine cu treburi casnice in fine sper ca te-am ajutatwinkinghappy! multa bafta!