| ionutcatalin918 a întrebat:

Am si eu o mica problema ma duc de 1 luna de zile la sala si am observat ca la exercitiile cu ganterele pentru biceps la,bratul drept nu prea am forta si sunt si dreptaci, cum pot capata forta si la dreapta?

Răspuns Câştigător
| alin100 a răspuns:

Asta inseamna ca bratele tale sunt disproportionate.Va trebui sa lucrezi cu ganterele, deoarece daca lucrezi cu haltera, poti sa tragi mai mult dintr-un brat, iar in timp bratele tale vor deveni egale.Succes!

1 răspuns:
| Moonlight15 a răspuns:

Bratul drept a ramaa in urma, este mai mic decat cel stang. Poti incerca sa faci exercitii pentru mana deficitara. La masa Scott cu gantera, flexii alternative etc.