| craiovaoltenia1234 a întrebat:

Ati facut sala? Daca da, ca t timp v-a luat sa va dezvoltati masa musculara?

Răspuns Câştigător
| Robbu a răspuns:

Masa musculara o dezvolti in functie de tine si de progresul tau. Daca mentii ritmul (fara pauze, zi de zi 4-5 mese sanatoase si un antrenament bun) intr-un an se pot vedea rezultate foarte mari.Depinde ce greutate ai si pe ce trebuie sa te axezi prima data. Daca esti mai slab, nu te apuca de definirea muschilor pana nu iei ceva kilograme in greutatewinking Apoi te poti apuca de definire.
Un culturist ce progreseaza mult si corect, intr-un an trebuie sa ia intre 4-8kg masa musculara happy
Toate cele bune!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

2 ani