| IV3MuZiK a întrebat:

Salut, TPU!
Ati putea sa-mi enumerati niste exercitii pentru cresterea masei musculare?
Ah, si daca fac cate 30 flotari de 2 ori pe zi, credeti ca ma ajuta cu ceva big grin? Multumesc,

Răspuns Câştigător
| cosminjuve a răspuns:

Slaut,simcer sa fiu pentru nu cred ca cele 30 de flotari de 2 ori pe zi sunt foarte folosituare, eu te sfatuiesc urmatoarele exerciti :50 de flotari 3 ori pe zi, 150 abdomene de 2 ori pe zi, 300 genoflexiuni de 2 ori pe zi, trei seri de cate 10 tractiuni la bara sunt cam putine dar sper sa te ajute bafta!

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Întreabă un instructor de Fitness sau Bodybuildingwinking Este mai util. big grin

| Bafta321 a răspuns:

Salut e foarte bine daca faci multe flotari dar ar trebui sa mai faci pe langa asta si abdomene si genoflexiuni!
In 2 luni o sa ai rezulrate placute!
Pss Sa faci exerciti la ore regulate si sa nu maninci nimic inainte!
Bafta! Funda? big grin

| paul999 a răspuns:

Pai genoflexiuni (pentru picioare) flotari, tractiuni iti dezvolta toata masa musculara. de la umeri pana la picioare funda?happy

| DreamER34 a răspuns:

Http://antrenamentflotari.blogspot.ro/......otari.html Uite aici antrenament pentru flotari