| Enter27 a întrebat:

ce ar trebui sa fac ca sa nu mai am picioarele si fundu plinut. adica am 1.83 cm 80 kg dar nu prea am grasime pe burta am fundul mare si picioarele groase sad plz spuneti-mi cam ce exerciti sa fac plz

Răspuns Câştigător
| CristianGrigor1986 a răspuns:

Sala+sport.lucreaza cu picioarele si muschii fesieri. sporturi recomandate :fotbal,baschet,hochei,patinaj,schi, role, skateboard, parkour - orice solicita picioarele, fa-le.e bine sa variezi atat exercitiile cat si tipurile de sport pentru efect maxim.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practica baschet, fotbal, mergi la sala ca si eu eram ca tine si am reusit prin practicarea baschetului! Funda?