| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salutari happy
Tocmai am observst ceva care m-a pus pe ganduri.
Ieri cand incercam sa ridic picioarele incet sus nu puteam deloc.
Am aflat ca din cauza za picioarele cantqresc mai mult decat partea supeeioara a corpului, am observat ca am picioare groase si fundul cqm mare si cum observat ca nu am grasime findca am mare forta in picioare.
Va rog spuneti-mi ce ar trebui sa fac sa le am mai subtiri si sa am fundul mai mic.
P.s Am abdomen destul de tare si spatw inferior la fel, ai la picioare sunt si foarte osos xD

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca zici ca nu ai grasime ci doar muschi, nu vreau sa te dezamagesc, dar nu ai cum sa iti subtiezi un muschi. Poti sa arzi grasimea din jurul lui, dar nu ai cum sa subtiezi muschiul.

| MaskedMan a răspuns:

Du-te la doctor sau la SPA

| Sebastian_Netrepeiu_1997 a răspuns:

Cumpara de la plafar bitter suedez cu sau fara alcool si ia o lingura de 3 ori pe zi si mananca putina paine alaturi de alte gustari, si i. cearca sa mananci des si putin, astfel vei indrepta evolutia corpului tau spre partea dorita.