| AndreiTrifan a întrebat:

ce mi recomandati dintre 100% whey protein de la optimum nutrition si 100% whey protein de la muscletech? Vreau sa mi recomandati pe cea mai buna si sa veniți si cu argumente! Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nimic special in plus. Mergi pe care-ti doresti. Costa mai mult numele firmei ON-ul fiind foarte popular.

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Pune-le lista cu valori nutritionale/servire si ingrediente aici.

| AndreiTrifan explică (pentru BuLaNNNeL):

Multumesc mult!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru AndreiTrifan):

Nimic special in plus. Mergi pe care-ti doresti. Costa mai mult numele firmei ON-ul fiind foarte popular.