| Xenoverse a întrebat:

Ce pareri aveti de eliminarea lui Arsenal din cupa ligii Angliei in fata celor de la Liverpool?

Eu zic ca Liverpool a meritat calificarea in sferturi dupa ce a revenit de 2 ori, bravo lor jos palaria.

5 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Nu am o părere bună pentru eliminarea lui Arsenal!?

| Bizon95 a răspuns:

Yeeeeeiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liverpool e o forta, anul asta castiga premier league si ajunge cel putin in semifinalele champions league.

| Drimmero a răspuns:

Ambele echipe au jucat cu rezervele, dar da, Arsenal nu are nicio scuza pentru eliminarea asta avand in vedere ca a condus de 2 ori la 2 goluri,, iarasi apararea a fost sinucigasa ca in multe meciuri.

Ce au avut in comun Arsenal si Barca cand au intalnit-o pe Liverpool a fost faptul ca Origi a marcat ultimul gol

| RAY a răspuns:

Imi pare bine, mai ales ca drimmi este suporterul echipei Arsenal