| nayer0197 a întrebat:

Cine a fost pe arena nationala? Imi poate spune cineva cum se vede de la inelul 3? Nu am mai fost pana acum si nu as vrea sa bat drumul degeaba. Funda happy

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E foarte sus si nu vezi mare lucru, practic de cam uiti in capul celor de pe teren care se vad si foarte mici. daca ai frica de inaltime mai bine eviti, e si foarte abrupta panta in partea de sus de tot.

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

1.Nu exista inelul 3 pe National Arena, poate vrei sa zici inelul 2.Se vede foarte bine cam de la etaju 3.Nu ati face probleme in asta Bafta!

| nayer0197 explică (pentru b34TdoWnLiV3):

Ar trebui sa te mai documentzi. Eu am rugat sa raspunda cei care stiu. Din cate vad tu nu prea sti. Exista si inelul 3. Poftim http://www.biletesteaua.ro/main/produs/15. Oricum, mersi de raspuns!

| b34TdoWnLiV3 a răspuns (pentru nayer0197):

Scuze,dar nu stiam ca partea aia mica din mijloc se pune la inel, n-am fost deloc pe national arena am auzit doar la tv si nu se mentionase nimic de inelul 3, scuze din nouwinking

| 00cris00 a răspuns:

Foarte tare se vede