| xD3nnysX a întrebat:

Salut TPU

Cum as putea sa devin mai rezistent la loviturile de pumn la fata?
deoarece de saptamana viitoare vreau sa ma duc la K1 si vreau sa rezist cate de cat bine loviturilor de pumnhappy
mentionez ca am 1, 70 si 50 kg deci cred ca ma incadrez in categoria usoarahappy
Daca stiti niste exercitii cv care intaresc muschii fetei sau cei ai gatului happy mersi

Funda+TNX\winking

Răspuns Câştigător
| Robbu a răspuns:

Nu poti face asta, nu vreau sa te descurajez, dar daca mergi in K1 trebuie sa fi increzator, si sa pricepi repede toate tehnicile.Totul tine de aparare, si loviturile rapide imediat dupa ce te-ai aparat, ele vin de obicei dupa o eschiva reusita. Sfatul meu este sa fi atent la explicatii, si daca vrei potiwinking
Nu vorbesc din fabule si nu am fost la K1, dar am avut 1 an de box si destula experienta incat sa iti pot da cateva sfaturi happy Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Sa te aperi mai bine!

Nu ai cum sa devii mai rezistent la loviturile la fata, fata nu este un muschi precum abdomenul pe care il poti intari prin antrenament.

| FightForYourself a răspuns:

Pai tu esti la k1 sau vrei sa te duci? ai mai facut k1 sau ceva?

| xD3nnysX explică (pentru FightForYourself):

Nu am mai facut k1 vreau sa ma duc de saptamana viitoarehappy