| SteFFz99 a întrebat:

Cum as putea slabi la burta si picioare? As vrea sa slabesc vreo 10 kg. Sunt baiat am 14 ani, 1.72 si 77 kg.

Funda!

Răspuns Câştigător
| WhiteFoxxy a răspuns:

Fa multa miscare, ca baiat ai nevoie de muschi. Fii atent si la alimentatie, daca bei bere, las-o mai usor, are ff multe caloriiwinking

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Fotbal, alergat, flotari, abdomene...

| monutza90 a răspuns:

Cea mai rapida metoda de a slabi si in acelasi timp sa iti dezvolti si masa musculara este pilates.Eu am inceput acum o luna si de la 60 de kg am ajuns la 56 de kg. Zilele astea am facut cateva excese alimentare si nu am mai facut exercitiile dar tot la greutatea de 56 am ramas.Bineinteles de azi incep iar. Daca vrei mai multe detalii spune-mi si iti dau video-urile dupa care le fac eu.