| love3372 a întrebat:

Hei. As vrea sa slabesc la burta, insa nu as vrea sa slabesc la picioare sau la alte parti. Ce exercitii as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Exercitii cardio/fitness. (alergat, bicicleta, sporturi in general), nu ai sa slabesti facand abdomene nici in 10 ani si nu poti alege unde sa slabesti, asta e un mit. Slabesti de unde crede corpul ca trebuie sa slabesti.

| Ezeru a răspuns:

Fa exercitii fizice dimineata si seara.

| love3372 explică (pentru Ezeru):

Ce fel de exercitii fizice?happy

| Ezeru a răspuns (pentru love3372):

Abdomene, genoflexiuni, alergari.winking

| Claudes a răspuns:

Abdomene. O zi buna!

| Gabi1123 a răspuns:

Abdomene:10 sau 20 pe ziwinking dimineata si seara

| RazvanKid a răspuns:

Imi place pisica din pozăăăăă! laughing