| cazacdenis a întrebat:

cum pot sa ma inalt fac atletism si baschet ajutati-ma plz funda :X

6 răspunsuri:
| St8HERE a răspuns:

Daca vrei neaparat sa cresti apucate de inot.Inotul te ajuta sa te inalti mai mult decat baschetul si atletismul la un loc.

| cazacdenis explică:

Pai eu mananc sanatos mananc fructe si legume

| cazacdenis explică:

Pai iau vitamine. o sa incerc si o dieta ca sa vad daca da rezultate

| elyroxy a răspuns:

Nu cred ca e prea corect dar viti sugerez sa ei niste vitamine calciu sau sa fc mult sport diete echilibrate

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Nu ai cum sa-o faci fortat... pentru ca cresti cat poti,,,straight face

| baubaudidi a răspuns:

Sa faci spaliere la o sala de sport(adica stai intins in fiecare zi pe spaliere) la mine a mers acum am 1 76.bafta