| Walkerr a întrebat:

Cum se folosesc batoanele proteice?
Am intrebat prin mai multe locuri dar nimeni nu mi-a oferit un raspuns sigur.

Răspuns Câştigător
| daywalker23 a răspuns:

Pe ambalajul fiecarui baton proteic iti scrie cand trebuie consumat (inainte/in timpul programului/dupa) si este UN SUPLIMENT asa ca nu inlocuieste masa

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Le mananci pur si simplu, in loc de mancare!
Scrie si pe ele!

| christall a răspuns:

Ele inlocuiesc masa, sa nu mananci mancare si sa iei si baton.

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Le mananci ca pe o gustare, iti inlociuesc o masa cu proteine si atat. Nu te fac sa cresti mai mare in masa musculara sau alte mituri, sunt doar o gustare.

| kta1999 a răspuns:

Vagoanele proteice sunt ca niste batoane de ciocolată, au gust foarte bun.Astea le mănânci pur si simplu, sunt pentru ati da energie la sală, nu te îngrașă, nu slăbesti.