| alexionut45 a întrebat:

daca as concura la concursuri de culturism in tara si in afara ce castig pot sa am?

2 răspunsuri:
| Toader_Alex_1989 a răspuns:

Aici nici o sansa castigul cel mai are este de 3000 ron plus ceva suplimente si un sponsor probabil pro nutrition, dar cei care merg la concurs multi folosesc steroizi. am un prieten merge des la concursuri face cultursim de 25 de ani! Tiberiu horvath te poate ajuta cu intrebarea asta cauta-l pe facebook

| Banica_George_1994 a răspuns:

Culturismul nu e prea popular aici. Poti incerca in alte tari, castigul poate varia, la inceput nu poti lua nimic, dar in timp...Cine stie? big grin