| Loker a întrebat:

Daca as face tot ce arata in acest videoclip (mai jos), in cat timp credeti ca se vor vedea rezultatele? P.s. am 14 ani! Va multumesc!
https://www.youtube.com/watch?v=jjYpJ2sxiJU

2 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Din cate vad sunt exercitii destul de bune, cel putin cele pentru abdomen, nu m-am uitat la tot videoclipul, dar e bun. Aici conteaza mult alimentatia si dedicatia, si nu iti mai pune intrebarea "in cat timp o sa se vada rezultate", vrei rezultate? Nu te mai gandi la timp, nu te mai gandi la nimic care sa "te traga in jos" si doar lucreaza pentru ceea ce vrei.

| TeckTonik997 a răspuns:

Programul e bun, daca vrei patratele conteaza foarte mult alimentatia, mai mult decat antrenamentul, renunta complet la dulciuri si sucuri, mananca fructe, legume, carne fara grasime si in 6 luni ar trebui sa ai patratele. Si nu uita de cardio, adica de alergare, oricat de dezvoltati ar fi muschii tai abdominali, nu se vor vedea daca ai grasime.