| alexionut45 a întrebat:

daca dupa antrenamentul cu greutati mai fac 10 minute la sacul de box, imi va afecta masa musculara?

3 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Daca vrei sa cresti masa musculara este bine ca dimineata sa mananci alimente bogate in proteine deoarece acestea ajuta la cresterea masei musculare da va creste masa musculara nu considerabil dar va creste

| FkThRz a răspuns:

Evident ca afecteaza, dar sa o faci de fiecare data. Iti recomand si o alimentatie sanatoasa pe langa.

| TMNT2013 a răspuns:

Afecteaza in rau.

1.Imediat dupa antrenament trebuie sa alimentezi.

2.Cand pui masa musculara ai nevoie de carbohidrati si calori iar cand faci box arzi calori...mai bine faci box in perioada de definire.

3.Ori faci box ori culturism...la box trebuie sa respecti niste reguli iar la culturissm altele...mai mult o sa slabesti decat sa faci muschi.