| NuStiuNimic a întrebat:

daca este cineva "dodat" in acest domeniu, ce proteine imi recomandați sau ce suplimente sa imi iau având in vedere ca fac si sport. Pentru a da jos grasime ( nu si masa musculară ci grasime ) am 1, 76 si 79 de kg si as vrea sa intru in definire si am nevoie de un ajutor in nutritie

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Poti incerca l-carnitina.

Ca sa nu dai jos si muschi odata cu grasimea, mananca multe proteine, chiar 3 grame / kg-corp zilnic.

3 răspunsuri:
| clomid a răspuns:

Eu sunt "dodat" in alt domeniu

| Vulpe_Adrian_1996 a răspuns:

Mai putine mincaruri grase carne

dar sa maninci fructe cu ar fi mere pere portocale rodii grei fruct pepene rosu pepene galben si sucuri din fructe

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vulpe_Adrian_1996):

Serios? fructe la slabire?

tu GANDESTI cand comentezi?