| ALECSHD a întrebat:

Daca face Steaua cu Stuttgart 0-0 se califica Steaua in primavara europeana? Sau ce trebuie sa faca sa castige?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Steaua e deja calificata in primavara europeana

| Katczinsky a răspuns (pentru cypryan11):

Steaua NU e calificata...mai are nevoie de un punct; pentru ca desi a castigat in seara asta cu Molde, Stuttgard a batut Fc Copenhaga si nu a trimis Steaua direct in grupe.

| Katczinsky a răspuns:

Pentru a NU se califica, Steaua trebuie sa piarda ambele meciuri. Daca face egal cu Stuttgard primeste un punct, prin urmare are locul asigurat in Primavara Europeana. happy Bafta si Fortza Steaua