| ralfy123 a întrebat:

daca lucrez intens si intind muschiul la maxim si ma chinui sa fac ridicari de gantere pe masa dreapta (pentru pectorali) cresc mai repede? Am regim.

2 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

De ce sa te grabesti? Mori cumva in scurt timp? Pune-ti cateva felii de clatite pe ambele "sani" daca tot vrei sa fii aratos. Sau fura de la mama ta silicoanele din sutien si pune-le pe tine.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Exista un singur raspuns pentru tine, acela fiind "NU SE POATE". In asa scurt timp nu ai sa faci in nici un caz muschi.