| DavidMici a întrebat:

dati-mi si mie niste exercitii pentru slabire, pentru acasa (si daca exista niste exercitii care sa slabeasca doar in zona abdomenului).
Poate sa fie orice cardio sau orice, dar vreau sa slabeasca 100%, nu sunt gras, ba chiar sunt foarte bine, dar am putina burtica si as vrea sa o dau jos. Va multumesc, voi da fundawinking

3 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Alearga, fa abdomene, flotari si genoflexiuni, dar cel mai bine ar fi sa mergi la un instructor.

| Sarah64 a răspuns:

Incearca- Alearga o data maxim de doua ori pe zi cam 1 km cam un 2 pe 4 si la intoarcere vii in gimnastica pentru maini..si picioare(le scuturi si faci fandari) Dupa ..incearca sa nu consumi grasime in exces.dar zic sa nu stai nici nemancat..cate un fruct o leguma..verisoara mea i-a ciorba de varza(stiu nici eu nu auzisem) si se vede diferenta cu cat mai multa ciorba de varza cu atatea kg date jos..mai ales cum vrei tu in zona de burticahappy mhm cam asta a fost..tot ce stiu big grin funda?[; x]