| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-am facut abonament la o sala de fitness si vreau sa slabesc in zona abdomenului ca am burtica si toata zona picioarelor cu fese cu tot. Ce exercitii ar trebui sa fac si la ce aparate, sa o iau cu inceputul? Mentionez ca eu ma mai duceam la alergat si mai faceam exercitii acasa.

3 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie+cardio
cardio: bicicleta, alergare, etc.

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ iti recomand acest antrenament a dat roade

| anamia1998 a răspuns:

Ai bicicleta? Pe bicicleta de camera trepuie sa faci in fiecare zi 15 minute.Sa alergi zece minute si sa faci 30 de abdomene.Intr-o zi.Dar si cu mancarea sa nu exagerezi.

Funda?