| Vlad_1383 a întrebat:

Salut TPU(: Spuneti-mi si mie niste exerciti pentru slabire in zona picioarelor de la bazin " cam asa" pana la inceperea talpii (incluzand zona posterioara sa zic asa ). Am un coleg care face patinaj viteza si el a avut aceeasi problema si de cand face patinaj arata la fel si in loc sa slabeasca are muschi dar pare gras chiar foarte si el are oasele subtiri nu le are asa de mari ca mine. Eu am oasele ff mari si vreau sa slabesc in zona aia si presupun ca sunt niste exercitii speciale caci nu vreau sa fac muschi sa-mi ramana picoarele la fel de mari poate apoi ...Va rog ajutati-ma! Funda si sa nu radeti sad

1 răspuns:
| andrei_4397 a răspuns:

Fugi,fa miscare la bicicleta acasa sau daca nu la sala sau sari in sus 30 min asta trebuie facut! si stiu pentru ca si eu am avut! funda terog frumos