| Fr3dy a întrebat:

Salut Tpu.De cateva zile am febra musculara la biceps si la antebrat(mai,, multa,,). Problema e ca inainte de febra il dadeam la skandenberg foarte usor pe un prieten...iar acum nici nu ii pot misca mana...ma da cu usurinta.E normal sa iti scada asa mult forta cand ai febra musculara? Sau m-am antrenat gresit si am scazut in forta..Multumesc!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E normal cand ai febra musculara sa nu fi in forma sau sa nu ai atata forta, cand va trece febra vei reveni! Bafta!

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Asteapta sa-ti treaca febra muscularabig grin