| Fr3dy a întrebat:

Salut Tpu.De 3 zile am febra musculara la biceps si la antebrat(mai,, multa,,). Problema e ca inainte de febra il dadeam la skandenberg foarte usor pe un prieten...iar acum nici nu ii pot misca mana...ma da cu usurinta.E normal sa iti scada asa mult forta cand ai febra musculara? Sau m-am antrenat gresit si am scazut in forta..Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Poate i-a crescut lui forta sau poate si-a imbunatatit tehnica, in skan tehnica e foarte importanta ( si incheietura, daca iti suceste incheietura degeaba ai tu forta in mana )

| johnyxus a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii fizice pentru a se obisnui cu efortul din nou.