| AntonioAndrei1234 a întrebat:

De mult timp m-am gandit sa imi achizitionez o bicicleta, dar nu stiam de care. Aici am doua biciclete: Romet RAMBLER 26 sau VELORS V2957C daca ati putea sa-mi spuneti care e mai buna. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Ești fan BBT? laughing
Eu în locul tău as alege velors ul, dar din păcate nu mai e pe stoc. Cică reintra după 15 august, dar între timp i-a mai și crescut prețul. Și eu vream sa mi-l cumpăr sad
Oricum, velors ul e în avantaj fata de romet pentru că are roti de 29, zic eu.

| IonutCiobanescu a răspuns:

Io ti zic asa: Fat Bike daca umbli mult prin oras, Romet Rambler 26 pentru viteza, Velors V2957C pentru drumuri mai offroad, parerea mea