| Alecsandriii a întrebat:

Ce bicicleta sa aleg dintre

-TERRANA 27.5" - 2725 - DHS

-Romet RAMBLER 27.5 2 Gri-Albastru 2017

-Romet RAMBLER 26 2 Negru-Alb 21

Va rog am nevoie de ajutor... Sau imi puteti zice si alte biciclete care sa nu depaseasca suma de 1300 lei care sa fie MTB, Frane pe disc, Schimbatoare de calitate si Roti de calitate.

TIN SA MENTIONEZ CA AM 1.70 m

2 răspunsuri:
| claudiutuber a răspuns:

Noi nu îți putem prescrie ce îți dorești, uită-te de mai multe ori la toate si cumpără ce îți place.O părere e altceva, să îți ghicim preferințele e altceva.

| Alecsandriii explică (pentru claudiutuber):

Nu e vorba de dorinta mea, ci de calitate, am pus intrebarea pentru cine cunoaste si a cumparat una din respectivele biciclete.