| Faranumebossulicaaaa a întrebat:

de unde pot achizitiona o bicicleta online pana in 460 lei? De preferabil noua

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si daca-i second hand ce are? Eu am una second hand de cel putin 10 ani si este perfecta. Calitate germana cu piesele in miscare de productie japoneza. m-a costat atunci doar 350 lei. Astazi, unele similare sunt peste 1200 lei.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Decathlon.ro?

| gogu220 a răspuns:

În vitan lângă târgul de maşini este cel mai mare magazin de biciclete de toate marimile şi culorile.

| Salontanul a răspuns (pentru gogu220):

Si daca-i din Carei? Nu are bani de o bicicleta mai buna dar se duce la Bucuresti sa ia una ieftina? Bravo! Apropo! Din Vitan (cu "V" mare) se vand si online din piata?

| gogu220 a răspuns (pentru Salontanul):

Dacă este din Carei se suie în maşină şi vine la Bucureşti. Nu auzi că vrea bicicletă?

| Salontanul a răspuns (pentru gogu220):

N-am auzit ca nu a zis nimic dar am vazut ca vrea bicicleta online! Tu nu vezi?