| DyZZy124 a întrebat:

Salut tpu.Deci am scoala de dupa-masa si vreau sa ma apuc de exercitii(flotari etc)da nu stiu cum sa le gestionez cate pe zii si ce sa fac fac adica gen: luni ceva marti ceva etc si cate.Multumesc.Funda

4 răspunsuri:
| Borcanelul a răspuns:

Trebuie sa faci si alte exercitii nu numai flotari.

| Fcp_VaLy_1998 a răspuns:

In fiecare seara cate 3 serii a cate 15 genuflexiuni 20 abdomene si 15 flotări.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Fcp_VaLy_1998):

Si ramane un firav ca tine straight face

Alte antrenamente mai putin IDIOATE nu stiti?

| Fcp_VaLy_1998 a răspuns:

Cosmin 86 nu mai comenta aiurea. Pentru început ii este de ajuns ce am scris in primul comm. Cred ca tu in realitate ești un tocilar bătut de soarta sau unu care își trăiește viata la PC. Mai bine taci. Daca știi tu ceva mai folositor de ce nu zici.