| Mihai250 a întrebat:

este bine daca fac toate grupele musculare intr-o zi la sala? (ex: luni, miercuri si vineri). Vreau cat mai multe pareri va rog.Multumesc! Dau si funda happy

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Nu. Poti sa faci asta doar in prima saptamana ca sa te obisnuiesti. Trebuie sa iti faci program pe grupe musculare sau pe Pull, push, picioare. Ai aici un program de 4 zile/sapt +explicatii http://www.culturism.ro/......tenta.html

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este bine, trebuie luate pe rând. Cam 5-6 zile pe săptămână. Baftăhappy

| Tarabostes a răspuns:

Daca mananci foarte mult, e bine. Daca nu, nu. Si ai grija cu abdomenul ca trebuie lucrat mai rar.

| ValyComan a răspuns:

Nu. Fă-ţi un program care să includă toate grupele musculare. O grupă o lucrezi doar o dată pe săptămână. Toate grupele într-o zi(ex: luni, miercuri şi vineri)=rezultate mult mai lente.

| smecheriyee a răspuns:

Nu este corect muschiu trebuie sa mai faca si pauza tu faci in fiecare zii toate grupele si muschi cand se mai odichnesc uite ati dau eu un program daca doresti sal urmezi luni cicioare marti piept miercuri spate si triceps joi biceps si trapezi si vineri faci ce ati place mai bine si sambata si dum pauza si peste 2 luni vei avea rezultate

| IonescuMihaiRO a răspuns (pentru smecheriyee):

Salut, ma intereseaza pe mine daca imi poti da si mie programul de sala