| whein1991 a întrebat:

Salut TPU,este in regula daca fac piept si biceps de doua ori pe saptamana de exemplu martea si sambata (martea mai mult biceps si mai putin piept, sambata mai mult piept si mai putin biceps). Daca fac biceps si piept de doua ori pe saptamana o sa creasca mai repede?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Grupele cocalarilor laughing

daca le maresti mai mult in detrimentul celorlalte nu o sa arati bine... pierzi simetria si o sa arati putin penibil

eu spre ex. nu concep sa adaug 1 cm la biceps fara sa adaug 1 cm la umeri, spate, etc... mai bine nu-l mai adaug, decat sa arati diform

| cristif a răspuns:

O sa ramana la fel de mici. daca vrei sa creasca il faci o data pe saptamana.