| Adrian1555 a întrebat:

Salut TPU
Este vreo diferenta intre Bcaa pudră sau Bcaa+ (capsule)?
Am de gand sa cumpar bcaa+(capsule) de la myprotein si am nevoie de pareri

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Nu, dar lumea prefera pudra pentru ca e mai ieftin si pentru ca se poate lua intra-workout ( in timpul antrenamentului ).
Nu le da mare importanta, sunt chestii mai importante : Mesele pe zi, odihna, antrenamentul in sine, proteina pudra, creatina si undeva pe la coada BCAA. Nici nu te ajuta mult cand faci bulking, sunt mai mult pentru cutting.

| venividivici2017 a răspuns:

BCAA pudra se asimileaza mai repede de organism fata de BCAA pastile.