| SalvatoreLeon a întrebat:

Tuburuie de creatina de la Universal am vazut ca sunt Universal Creatine (capsule) Universal Pudra si Universal Storm e vreo diferenta intre ele? si daca da care e cea mai buna/concentrata

2 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Cum ti-am mai spus mergi pe pudra, organismul o asimileaza mai usor. Mergi pe pudra, dar mai bine consulta pe cineva inainte sa incepi consumul de creatina.Este destul de periculoasa

| SalvatoreLeon explică (pentru adywow):

Pai si este la fel de concentrata ca si Storm? ca pe cea cu pudra nu scrie si storm Doar Universal Iar cu creatina am mai consumat de mai multe ori 3cm, powder, biotech, QNT cu 3 cm mai inteles cel mai bine dar am zis sa iau ceva mai de calitate si mai puternic