| SasukeUchihakun a întrebat:

Eu cand incep sa alerg cam 5-10 minute ma inteapa intr-o parte a corpului si apoi obosesc ma puteti ajuta eu vreau sa devin fotbalist dar daca nu alerg nu pot fi. Va implor ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

In care parte a corpului ca tu ai spus ca te inteapa intr-o parte a corpului(poate sa te doara:capu, mana, burta etc

| VitalyDeMarco a răspuns:

Cred ca trebuie sa ne spui si in care parte a corpului ai dureri... dar daca e dupa mine nu cred ca e cazul sa te apuci de un sport performant...

| WhiteMoth a răspuns:

Si eu la 12 ani voiam sa ma fac politist. Apoi am aflat ca, chiar daca primesc pistol, nu pot impusca pe cine vreau. Cel putin nu legal.

Oricum, ca sa iti raspund si la intrebare: du-te la un doctor sa te consulte, nu te mai baza pe internet sa iti rezolve problemele de sanatate.

| Hasz a răspuns:

Nu esti obisnuit cu alergatul o sa vezi.Cand m-am dus prima data la fotbal am facut 15 ture de teren dala adevarat de fotbal si am crezut ca o sa cad lat acolo.Dar dupa 1 saptamana mi-am revenit si nu ma mai doare asa rau.

| snoppy a răspuns:

Ma amuzi...

tu vrei sa devi fotbalist dar conditia ta fizica e la pamant!
daca se poate sa imi spui cati ani ai?

| SasukeUchihakun explică:

Nu cred ca este de la greutate ca eu am 40 kilograme

Răspuns utilizator avertizat
| SasukeUchihakun explică:

Pai ma inteapa pe la coaste in stanga pe acolo

| LeonardXD a răspuns:

Te inteapa ficatul. Pentru ca esti gras, trebuie sa slabesti.