| alexboss2020 a întrebat:

Eu ma bucur ca Barcelona a pierdut cu Alaves prea se credeau smecheri ca bat ei nu stiu ce, dar pana la urma au fost batuti de o nou promovata, meritau o lectie! Sunt fan Real Madrid si m-am bucurat ca am batut cu 5-2, si din cate am vazut Alaves joaca foarte bine,nici atletico sau schinuit sa faca egal cu ei, au avut noroc ca au primit penalty, dar in final scorul s-a terminat 1-1! S-ar putea ca Alaves sa fie noua campioana a Spaniei?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 explică:

Scuzati-ma am vrut sa spun si atletico sa chinuit cu ei! In loc de nici trebuia sa pun 'si'.

| Printesa10TM a răspuns:

Doamne fereste! Real va fi campioana Spaniei si va castiga si liga campionilor! Si eu ma bucur ca Barca a pierdut. Hai Real!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur Alaves nu va fi campiona Spaniei in actualul sezon. Campioana va fi una dintre Barcelona, Real sau Atletico Madrid.

| AFR81 a răspuns:

Daca Barcelona e campioana Spaniei, iar Alaves a batut-o, inseamna ca Alaves ar trebui sa castige titlul anul asta nu? Asta crezi? Si eu sunt fan Real Madrid, si eu m-am bucurat de infrangerea Barcelonei, dar ceea ce ne spui tu aici e o prostie. Alaves cel mai probabil nu va termina nici in primele 10.